Агентство нерухомості «ЛЕТО»

« Інтереси компанії - це інтереси нашого клієнта»

      Агентство Нерухомості «ЛІТО»  було засновано 20 липня 2015 року.

 

      З перших днів компанія розробила основний принцип роботи: «інтереси компанії – це інтереси нашого клієнта. Саме завдяки цьому принципу клієнтоорієнтованості «ЛІТО» успішно розвивається і займає лідируючі позиції на одеському ринку нерухомості.

 

   Фірму відрізняє високий професіоналізм, відповідальність, якість послуг.

    Фахівці агентства мають великий досвід на ринку нерухомості та хороші партнерські зв'язки, що допоможе Вам купити квартиру в Одесі без особливих зусиль і з мінімальними витратами.

     Агентство нерухомості «ЛІТО» – це завжди грамотний індивідуальний підхід до завдання, поставленого клієнтом.

 

      Співробітники нашого агентства детально проконсультують Вас про етапи роботи за вашою заявкою, спланують терміни та запропонують можливі варіанти вирішення питань, нададуть вам професійну допомогу та технічну підтримку на всіх етапах співпраці.

      Ми прагнемо найсучасніших форм роботи, що дозволяють оперативно і якісно надавати послуги на ринку нерухомості.

      Відділ новострів забезпечить співпрацю нашого підприємства з усіма затребуваними забудовниками міста, такими як KADORR GROUP, БУДОВА, ГЕФЕСТ, ГРАНІТ.

     У нашому агентстві працюють відділи комерційної нерухомості та оренди житлової нерухомості.

     Фахівці відділу комерційної нерухомості допоможуть Вам продати наявну нерухомість або знайти цікаву пропозицію абсолютно у всіх сегментах ринку при повному дотриманні конфіденційності.

     Тут ви зможете знайти все, починаючи від невеликих офісних приміщень та магазинів і закінчуючи великомасштабними підприємствами та вигідними інвестиційними пропозиціями.

    У відділі бізнес-нерухомості у продажу є офіси, приміщення комерційного призначення, складські приміщення, магазини, салони, промислові бази та заводи, земля під будівництво об'єктів торгівлі, будівлі комерційного призначення.

 

   ; Сьогодні нерухомість в Одесі – ndash; це ходовий товар серед бізнесменів.

     У спеціальному розділі нашого каталогу нерухомості ви зможете ознайомитися з усіма актуальними на сьогоднішній день пропозиціями в цій сфері.

   Багаторічний досвід роботи ріелторів з нерухомістю, разом із докладеними інтелектуальними зусиллями дизайнерів та фінансовими можливостями замовників, дозволив нам займатися об'єктами VIP-класу, інформація про які розміщена у нас у відповідному розділі сайту «Luxury -нерухомість». Завітавши на цей розділ, Ви ознайомитеся з особливими пропозиціями на ринку нерухомості – дорогими будинками в першій лінії від моря, квартирами з ексклюзивним ремонтом у найкращих житлових комплексах Одеси.

 

   Скористайтеся послугами агентства нерухомості «ЛІТО», і ми в найкоротший термін вирішимо Ваше «квартирне питання»!

наші

Філії